Szafy wnękowe

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań do funkcjonalnego i praktycznego zagospodarowania pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Szafy wnękowe na wymiar

Oferujemy stworzenie funkcjonalnych  stylowych i  eleganckich szaf wnękowych. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniu jesteśmy w stanie najefektywniej wykorzystać niestandardowe, nietypowe przestrzenie mieszkania, takie jak skosy czy wnęki i zagospodarować pomieszczenia przechodnie, np. przedpokój.

Oferujemy szeroki zakres rozwiązań do funkcjonalnego i praktycznego zagospodarowania pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Dzięki naszym propozycjom, każde wnętrze może stać się eleganckie, nowoczesne i efektywne.

Nasze szafy wnękowe Zielona Góra produkowane są z materiałów pochodzących od renomowanych i znanych producentów.  W bogatej ofercie naszej Firmy znajdują się szafy wnękowe z drzwiami przesuwanymi, szafy wolnostojące, garderoby, zabudowy wnęk, przedpokoi, salonów i sypialni. W zależności od oczekiwań klienta, wnętrze szafy może zawierać półki, szuflady, drążki wieszakowe, kosze, półki na obuwie, itp.

Podczas projektowania Naszych szaf staramy się wsłuchać w potrzeby klienta, by w  jak najlepszy sposób połączyć funkcjonalność z efektownym, ładnym wyglądem.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Przykładowe projekty

Stosujemy akcesoria renomowanych firm

1

Kronopol

Płyty, blaty
2

Sevroll

Systemy drzwiowe
3

Grass

Akcesoria meblowe
4

Blum

Zawiasy, szuflady

Zamów pomiar

Wychodząc naprzeciw wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom klienta, oferujemy Państwu bezpłatny pomiar mebli.