O firmie

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, produkujemy meble zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Nasze meble cechuje nowoczesność, funkcjonalność oraz solidność.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem. Realizujemy zamówienia obejmujące wykonywanie różnego rodzaju mebli na indywidualne zamówienie.

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar w województwie lubuskim obsługujemy takie miasta jak Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin i inne. W bogatej ofercie naszej firmy znajdują się:

  • meble kuchenne
  • meble biurowe
  • szafy wnękowe
  • meble sklepowe
  • zabudowy wnęk
  • garderoby
  • meble pokojowe

Nasze produkty cechują się estetyką, funkcjonalnością, solidnością wykonania oraz trwałością.

Produkujemy meble nowoczesne, klasyczne i stylowe , dostosowane do wymagań i oczekiwań klienta. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom świadczonych usług, Do produkcji mebli na wymiar Zielona Góra wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, zakupione u znanych, sprawdzonych i renomowanych dostawców.

W naszym zakładzie, meble na wymiar tworzone są od podstaw, po konsultacji z klientem, który decyduje o kolorystyce, wzornictwie, wykorzystywanych materiałach i kształcie mebli.

Na każdym etapie podejmowania decyzji oferujemy państwu fachową poradę i gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli na wymiar!

Firma FILMAR meble powstała w 2009 roku w Świebodzinie i zajmuje się projektowaniem i montażem mebli na wymiar. Oferujemy wykonywanie wszystkich rodzajów mebli dla domu oraz biura. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z wieloma renomowanymi firmami oraz bardzo wysoką jakością oferowanych usług, zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów oraz wypracowaliśmy bardzo dobrą renomę.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, produkujemy meble zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Nasze meble cechuje nowoczesność, funkcjonalność oraz solidność wykonania.

Pracownicy naszej Firmy to świetni fachowcy, zawodowi stolarze z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca jest pasją. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, w pełni biorąc pod uwagę wszelkie propozycje, spostrzeżenia oraz sugestie klienta.

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego wszelkim wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.