Meble biurowe

Produkujemy zabudowy biurowe pod indywidualne zamówienie klienta, dopasowane do wyglądu biura i do znajdującego się w nim nowoczesnego sprzętu.

Meble biurowe

W bogatej ofercie naszej Firmy znajdują się również meble biurowe, meble pracownicze, gabinetowe, lady recepcyjne, systemy szaf i regałów, ściany działowe, krzesła i fotele obrotowe.

Produkujemy  zabudowy biurowe pod indywidualne zamówienie klienta, dopasowane do wyglądu biura i do  znajdującego się w nim nowoczesnego sprzętu. Dzięki nietypowym, efektywnym rozwiązaniom nasze meble poprawiają wygląd każdego pomieszczenia biurowego.

Meble biurowe proponujemy w szczególności osobom, które  przywiązują dużą wagę do wyjątkowego, eleganckiego wyglądu swojego miejsca pracy, którzy przebywają w biurach bardzo wiele czasu. Wygląd biura powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb, a użyte w pomieszczeniu rozwiązania powinny usprawniać i ułatwiać pracę oraz dawać poczucie komfortu.

Klienci, którzy wybierają  meble biurowe na wymiar, mają decydujący wpływ na wygląd, wielkość, kolor zabudowy i docelowo na końcowy efekt aranżacji powierzchni biurowej. Wszelkie nasze działania odbywają się po konsultacji z klientem.

Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalną, miłą obsługę.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Przykładowe projekty

Stosujemy akcesoria renomowanych firm

1

Kronopol

Płyty, blaty
2

Sevroll

Systemy drzwiowe
3

Grass

Akcesoria meblowe
4

Blum

Zawiasy, szuflady

Zamów pomiar

Wychodząc naprzeciw wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom klienta, oferujemy Państwu bezpłatny pomiar mebli.