Kuchnia w czerni i bieli

Niektóre typowe meble do nowoczesnej kuchni są szafki kuchenne, stojaki na wino, wyspy kuchenne, blaty kuchenne, stoły, krzesła, itp.

Specjalnością tych elementów jest to, że są one wykorzystywane nie tylko do celów, do których pierwotnie zostały stworzone. Współczesne meble kuchenne są również ozdobą domu. Najnowszym trendem w aranżacjach kuchennych, są kolory biały i czarny.

Tradycyjna szachownica na powrót wraca do łask. Biała, sterylna podłoga, a powyżej czarne szafki z białymi uchwytami. Na nich biały blat roboczy, a powyżej niego wiszące szafki z połączeniem bieli i szkła. W tym wszystkim muszą się znaleźć czarne dodatki, budujące atmosferę elegancji. Dzięki niewielkiemu wysiłkowi, ale mając wyobraźnię, niewielkim kosztem można stworzyć niecodzienną kuchnię. I wcale nie są potrzebne drogie meble kuchenne.

Odnowienie obecnych mebli może być dobrym i tanim pomysłem. Ważne jednak jest, aby meble były w dobrym stanie. Zawiasy należy wyregulować, uchwyty dokręcić, a wszystkie powierzchnie okleić białą i czarną okleiną. Kilka dni lekkiej pracy, a twoja kuchnia zmieni się nie do poznania.